Malta Yaz Kampları & MaltaVista Hakkında

MaltaVista olarak yalnızca Malta odağında çalışan, sunduğu hizmetler kapsamında uzmanlaşmış ve en iyi hizmet deneyimini sunma misyonuyla Türkiye ve Malta’da ofisleriyle yüksek öğrenci sirkülasyonuna sahip, kendi sektörümüzde Türkiye’de pazar lideri olan eğitim teknolojileri ve danışmanlık şirketiyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili buraya tıklayarak resmi web sitemizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Maltayazkampi.com web sitesi, sunduğumuz hizmetlerde biri olan Malta’daki yaz kamplarını tanıtmaya yönelik hazırlamış olduğumuz mikro web sitesidir. Bu web sitesi aracılığı Malta’daki yaz kampları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve sürece ilişkin birçok önemli bilgiye erişebilirsiniz. Tüm sorularınız ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Malta Yaz Kampları, Malta’daki dil okulları tarafından organize edilen ve her yıl binlerce öğrencinin katılım gösterdiği, dil eğitiminin yanında oldukça güçlü sosyal aktivite programlarıyla birlikte sunulan ve öğrencilerde dil gelişiminin yanında özgüven kazanımı, uluslararası arkadaşlıklar kurma veya vizyon oluşturma gibi kazanımları da destekleyen ve her şey dahil olarak tasarlanmış eğitim programlarıdır. Haftada 20 derslik genel İngilizce eğitimi ile birlikte oldukça yoğun ve eğlenceli sosyal aktivite programları ile Malta Yaz Kampları, birçok öğrencinin ilk yurt dışı tecrübesi olarak hayatları boyu hatırlayacakları eğlenceli bir yaz tatili ve uzun yıllar iletişimde kalacakları güçlü arkadaşlık bağları anlamına gelmektedir.

İstatistiksel bilgi vermek gerekirse, resmi verilere göre geçtiğimiz yıl içerisinde tüm dünya ülkelerinden Malta’ya eğitim için seyahat etmiş 87.190 kişinin 45.156’sı 18 yaş altındadır. Özetle, Malta’ya seyahat eden öğrencilerin yaklaşık olarak %50’sinin yaz kampı programlarına dahil olduğunu söylemek mümkün. Yaz kampı programlarına en yoğun katılım sırasıyla İtalya, Fransa ve Almanya ülkelerinden olmuşken Türkiye’den katılan öğrenci sayısının toplam öğrenci sayısına oranı yaklaşık %3’e tekabül etmiştir. İstatistikler her yıl benzer rakamlarda olmaktadır.

MaltaVista olarak bizler, aileleri tarafından bizlere emanet edilen öğrencilerimizin Malta’daki programlarında hiç bir sorun yaşamamaları adına gerekli organizasyonu en sağlıklı şekilde gerçekleştirmeye odaklandığımızı belirtmek isteriz. İstanbul, Ankara veya İzmir gibi belirlediğimiz şehirlerde hava alanlarında öğrencilerimizi ailelerinden teslim alıyor ve uçak yolculuğunu öğrencilerimizle beraber geçrekleştiriyor, Malta’ya varışımızın ardından öğrencilerimizi okul yetkililerine teslim ediyor ve gün aşırı öğrencilerimizi kamp alanlarında (okullarında ve konaklamalarında) ziyaret ediyoruz. Kamp süresince velilerimize 7/24 ulaşılabilir danışma hattı sunuyor, Malta’da ofisimizin ve ekibimizin bulunmasının da avantajıyla herhangi bir aksilik veya acil ihtiyaç anında dakikalar içerisinde sürece müdahale edebiliyoruz.

Malta Yaz Kampları hakkında daha detaylı bilgi edinmek bizimle iletişime geçebilir veya üst menüde bulunan Kamplar başlığına tıklayarak açılan sekmeden kamp alternatiflerini görebilirsiniz. Ayrıca sürece ilişkin önemli bilgiler için Sık Sorulan Sorular sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu